48 700 ₴
| Характеристики процессора | |
|---|---|
| Тип процессора | Core i5 |
| Графика | |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Основные | |
| Тип | Ноутбук |
| Пользовательские характеристики | |
| RAM (Ноут) | 32GB DDR5 |
| Графічний адаптер (Ноут) | NVidia GeForce RTX 4050, 6 ГБ |
| Додаткові відомості (Ноут) | Підсвітка клавіатури, power delivery |
| Екран (Ноут) | 15.6" (1920x1080) Full HD IPS 144 Ghz |
| Пам'ять (Ноут) | SSD 1000GB |
| Процесор (Ноут) | Intel Core i5-13450HX (2.4 - 4.6 ГГц) |