| Характеристики процессора | |
|---|---|
| Тип процессора | FX |
| Основные | |
| Тип | Ноутбук |
| Пользовательские характеристики | |
| RAM (Ноут) | 16GB DDR4 |
| Графічний адаптер (Ноут) | NVIDIA GeForce RTX 3050,4 GB |
| Додаткові відомості (Ноут) | Підсвітка клавіатури |
| Екран (Ноут) | 15.6" (1920x1080) Full HD IPS 144 Ghz |
| Пам'ять (Ноут) | SSD 512 |
| Процесор (Ноут) | Intel Core i5-12500H (3.3- 4.5ГГЦ) 12 ядер |